OKOLÍ VELKÝCH BÍLOVIC

_

Jižní Morava je proslulým místem romantiky a dobrodružství. V okolí Velkých Bílovic mohou návštěvníci poznat krásy řeky Dyje, projet se na koni, protože je v okolí několik jezdeckých klubů, ale především stojí za to, navštívit Lednicko – Vlatický areál, který ukrývá mnoho památek.

V okolí Velkých Bílovic najdete spoustu turistických atrakcí, navíc pro cyklisty a milovníky vína je zde řada cyklistických a vinařských stezek po krásných oblastech jižní Moravy.

Asi nejvíce ale láká návštěvníky návštěva vinného sklípku, které jsou ve Velkých Bílovicích skoro v každém stavení. Vinařství obnáší spoustu práce, ale o to více mají vinaři radost ze skvělého vína. Příjemné prostředí, dobré jídlo, skvělé víno a cimbálová muzika, to je spojení, bez kterého bychom si asi nikdo Moravu neuměl představit.

Aqualand Moravia je nově postaveným vodním rájem nedaleko vodní nádrže Nové Mlýny.  K zábavě poslouží 12 bazénů, 20 tobogánů a celkem 33 km vodních atrakcí a bude se zde líbit nejen dětem, ale i dospělým.

Rezervujte si u nás ubytování

Ubytování Velké Bílovice se těší na své návštěvníky a milovníky skvělého vína.