Jak nás hodnotí naši klienti?

Jižní Morava je proslulá svým neopakovatelným kouzlem. Rád se vracím do Velkých Bílovic, kde volím ubytovaní u p. Kouby v tomto penzionu. Perfektní servis, skvělá vína, oddych na venkovní terase nemá chybu a stále je co obdivovat a nalézat. Zastavte se a vypněte ze shonu velkoměsta a přijeďte “pobejt” – zapomenete na vše. Shrnuto jedním slovem – díky!
Martin Kadleček
Obchodní ředitel - Grand Media
S kamarádkami dvakrát ročně “vyrážíme” do kraje “vínu zaslíbenému” – Velké Bílovice. Neskutečný relax, pohoda vládne všude, přesto služby perfektní. Kolo – pěší tůry – koupání – vínečko – oddych – vše kombinujeme a nemá to chybu. Vždy čeká nějaké “překvápko” – tak vyzkoušejte i Vy! Doporučujeme 🙂
Klárka Slavíková
Asistentka nadnárodní společnosti
Načerpat inspiraci jezdím do největší vinařské obce v ČR Velkých Bílovic. Velmi přátelská atmosféra, družní lidé, víno jedním slovem luxusní. Pro ubytovaní volím špičkový servis této “chatičky”. Jezdím sem již roky, velmi ochotný personál – mají neustále nové a nové nápady. Dokonce jsem o zdejším vinařském kraji namaloval obraz :). Přijeďte i Vy “zažít na vlastní oči” zdejší krásy a rezervujte si ubytování zde – dávám 3x ANO 🙂 .
Jan ``Kristián`` Broumarský
Grafik a výtvarník na volné noze